E-BÜLTEN
Vergi Danışmanı ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için kayıt olun.

Gülsüm Öksüzömer - Dr., SMMM

10.07.1969 da İstanbul’da doğdu.Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde (1990), yüksek lisans eğitimini,(1990-1993) Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Anabilim Dalında (MBA). “Banka ve Sigorta İşkolunda Sendikalaşma”  konulu tez ile tamamladı. Doktora Eğitimini (1993-1997) İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim dalında (PHDR) “Uluslararası Düzenlemelerde ve Türkiye’de Sendikacılık” konulu tezi ile tamamladı.

Halen mali müşavirlik bürosu işletmekte ve İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Mevzuat Danışmanlığı  bölümünde Sosyal Güvenlik Hukuku Danışmanlığı görevini sürdürmektedir.

Oda üyesi SM ve SMMM’lerin Türk Sosyal Güvenlik Hukuku sistemi içinde kalan tüm yasal mevzuatla ilgili sorularını on-line ortamda ve telefonla  cevaplamaktadır. Ayrıca, Oda’nın yasal gelişmeler ile ilgili yayınlarına katkıda bulunmaktadır. Çeşitli dergilerde yayınlanmış Sosyal Güvenlik Hukuku ile ilgili makaleleri bulunmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Okunma Sayısı : 5428
Yazdır

VERGİ DANIŞMANI

Vergi hukuku, Uluslararası vergiler, vergi planlaması, işletme planması ve daha bir çok konuda online soru sorabileceğiniz platform.

SON HABERLER

İLETİŞİM