E-BÜLTEN
Vergi Danışmanı ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için kayıt olun.

Serdar Karababa - Avukat

Serdar KARABABA (LLM.) Dokuz Eylül Üni. Hukuk Fakültesi’ nden  1998 yılında mezun olduktan sonra aynı üniversitede başladığı Özel Hukuk Yüksek Lisansını Ticaret Hukuk Anabilim Dalında 2000 senedinde tamamladı. Sermaye Piyasası Hukuku alanındaki tezi olan “Hisse Senedi Yatırımcısının Korunması” adlı eserini Seçkin Yayınevinden 2001 de çıkardı. Marmara Üniversitesi Mali Hukuk Anabilim Dalı Doktora programında bir süre eğitim aldıktan sonra İstanbul Üniversitesi Özel Hukuk Anabilim Dalında Ticaret Hukuku Doktorası yapmaya başladı.

Mesleki kariyerine İş Bankası GM. Hukuk Müşavirliği’ nde Avukat olarak başlayan KARABABA, Anadolu Grubuna bağlı Efes Paz. ve Dağ. Tic. AŞ. nde bir süre Hukuk İşleri Yöneticiliği yaptıktan sonra kendi hukuk danışmanlığı ve avukatlık ofisini kurdu. 

Muhtelif Üniversite ve kurumlarda geçici hukuk dersleri veren KARABABA’ nın çeşitli akademik yayımlarda, Ticaret Hukuku başta olmak üzere hukukun diğer alanları ile ilgili birçok makalesi ve sunumları bulunmaktadır.

Okunma Sayısı : 4006
Yazdır

VERGİ DANIŞMANI

Vergi hukuku, Uluslararası vergiler, vergi planlaması, işletme planması ve daha bir çok konuda online soru sorabileceğiniz platform.

SON HABERLER

İLETİŞİM